Şartlar & Koşullar

Herhangi bir problemde ürününü tarafımıza göndermeden önce müşteri bizim ile iletişime geçiniz veya mail atmanız durumunda müşteri temsilcimiz sizin ile en kısa sürede iletişime geceçektir

 

Geri Ödeme

 

Geri iade yapılan Ödeme şekline göre (Nakıt ,Kredi kartı veya banka havalesi) aynı şekilde müşteriye 1 iş günü içerisinde geri yapılır.

 

İade için Gerekli Belgeler

 

İade için sadece Fatura yeterlidir ödeme türüne göre kredi kartı veya havale dekontu gerekli değildir müşteri kayıtlarımız elektronik sistemlerimizde gün -ay-yıl ve alınan ücret olarak kayıtlıdır.

 

Ürünü hangi durumlarda ve ne sürede iade edebilirim ?

Herhangi bir Darbe almamış hasar görmemiş ürünler 1 ay içerisinde iade yapılabilir veya yenisi ile değiştirilebilir

 

İç Ekranım Kırılması Görüntü Gitmesi Sorunu  

İç LCD si kırılmış Ekran garanti kapsamında Değildir İç Veya Dış Ön Cam Kırılması Garanti Kapsamında Değildir Kullanıcı Hatasıdır


Sipariş ettiğim ürün arızalıysa ne yapmalıyım ?

ekrancamdegisimi.org dan almış olduğunuz ekranlar belirli garanti sürelerine sahiptir. Arızalı ürünlerde ürün garantisi ya da arızası ile ilgili tüm prosedür üretici firma tarafından onaylanmaktadır.

 
ekrancamdegisimi.org sitesinde satılan ürünlerin tamamı kalite kontrol yapıldıktan sonra size gönderilmektedir 1 Ay Hiç bir Sebep mazeret belirtmeden iade hakkı vardır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için  teslimata sırasında ürünleri mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar görülmesi durumunda "Kargo Hasar Tutanağı" tutturulmalı ve bu tutanak ile birlikde Kargo geri iade edilmelidir . Ürün üzerinde müşteri tarafından verilen hasarlar ,deformeler ve kırılmalar (iç ekran kırılması) ürünün garanti dışı bırakır.
 
Sadece üretim hatası olan cihazın kendiliğinden meydana gelen herhangi bir kurcalama ve deformeye maruz kalmamış ürünler garanti kapsamındadır . 
 
Bunlar dışında hiç bir sorun olmayan fakat müşterinin kendi isteyi ile iade etmek istemesi durumunda ekrancamdegisimi.org (arslandoğmuşlar bilişim) olarak satılan tüm ürünlerimizde 1 ay iade hakkı vardı.